Title Image

Şişli 360 Deneyimi

Şişli Gezi Rehberi ile Şişli’de bulunan bazı önemli yapıları, bilgisayar, tablet ve telefonunuz aracılığıyla 2 boyutlu görselliğin sınırlarının ötesinde bir deneyimle çevrimiçi ziyaret edebilirsiniz.

Üç boyutlu bir uzaktan gezme ve keşfetme deneyimi sunan uygulamayı, sanal gerçeklik gözlükleri ile de kullanabilirsiniz. Deneyiminiz size yapıyı, tüm boyutlarıyla inceleme imkânı veriyor. Tüm gezme inisiyatifinin kullanıcıda olması ile sanal ziyaretçi kendi isteğine göre mekân içinde gezinebiliyor, yüksek çözünürlüklü görsellik ile yapıyı detaylı olarak inceleyebiliyor.

Şişli’de bulunan Ara Güler Müzesi, Atatürk Evi Müzesi, Aya Dimitri Kilisesi, Bomonti Bira Fabrikası, Bulgar Eksarhlığı, Cemal Reşit Rey Konser Salonu, Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu, Maçka Demokrasi Parkı, Maçka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Metamorfosis Rum Ortodoks Kilisesi ve Mezarlığı, İstanbul Şehir Tiyatroları Muhsin Ertuğrul Sahnesi, Notre Dame De Lourdes Gürcü Katolik Kilisesi, Feriköy Oniki Apostol Rum Ortodoks Kilisesi, Sinan Paşa Çeşmesi, Sultan II. Mahmut Nişan Taşı, Sultan III. Selim Nişan Taşı, Surp Vartanants Kilisesi, Şişli Camii, Şişli Ermeni Mezarlığı ve Kilisesi, Taşkışla İTÜ Mimarlık Fakültesi ve Teşvikiye Camii’ni ziyaret edebilir, sanal ortamda keyifli bir keşif deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ara Güler Müzesi
Atatürk Evi Müzesi
Aya Dimitri Kilisesi
Bomonti Bira Fabrikası
Bulgar Eksarhlığı
Cemal Reşit Rey Konser Salonu
Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu
Maçka Demokrasi Parkı
Maçka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
İstanbul Şehir Tiyatroları Muhsin Ertuğrul Sahnesi
Notre Dame De Lourdes Gürcü Katolik Kilisesi
Feriköy Oniki Apostol Rum Ortodoks Kilisesi
Sinan Paşa Çeşmesi
Sultan II. Mahmut Nişan Taşı
Sultan III. Selim Nişan Taşı
Surp Vartanants Kilisesi
Şişli Camii
Şişli Ermeni Mezarlığı ve Kilisesi
Taşkışla İTÜ Mimarlık Fakültesi
Teşvikiye Camii